Beseda: Martin "Pyco" Rausch

Pozývame vás na besedu s jedným z najznámejších slovenských foodblogerov Martinom „Pycom“ Rauschom

Martina Rauscha mnohí poznáte z televíznych obrazoviek a z rádia. Možno ste však nevedeli, že študoval na hotelovej akadémii a istý čas moderoval aj relácie o varení a cestovaní. Nie je tak prekvapivé, že od moderovania sa v posledných rokoch presunul k vareniu a na sociálnych sieťach zdieľa svoje recepty či kulinárske tipy.  Viaceré z nich už vyšli v knižnej podobe v tituloch Moje jedlo, Moje jedlo 2 a Treba si variť.

A čo je ešte lepšie, s Martinom Rauschom sa môžete stretnúť osobne. Tešíme sa na vás na tejto vynikajúcej besede, kde sa dozviete viac o vášni k vareniu priamo od oslávenca.

Projekt Knižnica - miesto, kde to žije z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Dátum a čas: 30. 10. 2024 o 16.00 hod.
Miesto: spoločenská miestnosť v hlavnej budove knižnice, Fraňa Mojtu 18
Vstup: s platným čitateľským preukazom zdarma/bez platného preukazu v sume 1 €