Projekt Knižnica - miesto, kde to žije (Hosť: Peter Šloser)

Od apríla až do konca roka sme si pre návštevníkov knižnice pripravili sériu literárnych besied so slovenskými spisovateľmi a spisovateľkami

Moderovať ich nebude nikto iný, než najznámejší súčasný moderátor literárnych besied - Dado Nagy. Stretávať sa budeme v spoločenskej miestnosti v hlavnej budove knižnice na Fraňa Mojtu 18.

Hostkou prvej besedy bola spisovateľka Lucia Sasková, autorka kníh Rozpoltená, Nebezpečná, Odsúdená, Obvinená, Zlatokopka, Neznámych nemiluj, Neviditeľná, Utajená a ďalších.

Literárne podvečery s Dadom Nagyom sú organizované ako projekt Knižnica – miesto, kde to žije, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Účasť prisľúbili tiež Peter Šloser, Vanda Rozenbergová, František Kozmon, Ondrej Sokol, Martin Pyco Rausch, Jana Pronská, Andrea Rimová a Michala Ries.

Dátum a čas najbližšej besedy: piatok 10. 5. 2024 o 16.00 hod.
Miesto: spoločenská miestnosť v hlavnej budove Krajskej knižnice Karola Kmeťka v Nitre, Fraňa Mojtu 18