BAB Bienále animácie Bratislava

Oslava najlepších animovaných filmov Bienále animácie Bratislava aj u nás v knižnici

Festival Bienále animácie Bratislava (BAB) oslavuje 40. výročie od začiatku medzinárodných prehliadok animovaných filmov pre deti a 33 rokov od zavedenia štatútu medzinárodného festivalu s cenou za celoživotné dielo – Prix Klingsor.

Tešíme sa, že aj deťom z nitrianskych škôl môžeme ponúknuť zážitok z filmov priamo u nás v knižnici.

Tento rok bolo do súťaže prihlásených 1764 filmov. Tie najlepšie z nich si pozrú prihlásené triedne kolektívy v pobočke na Klokočine aj na úseku literatúry pre deti a mládež v hlavnej budove knižnice na Fraňa Mojtu.

Ďakujeme za možnosť ukázať kúzlo animovaných filmov aj v Nitre.

Poznámka: Prihlasovanie na premietanie prebieha prostredníctvom kontaktu medzi Krajskou knižnicou Karola Kmeťka v Nitre a školami.