Skip to main content

Interaktívna prezentácia Kelti z Martinského vrchu

Vydajte sa po stopách Keltov s Matejom Šiškom

Leto s knižnicou prináša program pre tých, ktorí prahnú po nových vedomostiach aj počas leta v podobe dvoch podujatí na historické témy späté s mestom pod Zoborom. Prvú z nich vám v júli priblíži v Nitre veľmi dobre známa osobnosť PhDr. Matej Šiška, PhD. aka Slavobor Nitriansky - záruka kvalitného podujatia.

Ak nám šťastie bude priať, využijeme pekné letné počasie a príjemné prostredie dvora na Samovej ulici v sídle Chránenej krajinnej oblasti Ponitrie. V prípade nepriaznivého počasia sa presunieme do interiéru CHKO. Témou interaktívnej prezentácie budú Kelti, a to ako žili, ako sa obliekali, aké mali zbrane a v čo verili. 

Vzbudili sme vašu zvedavosť? Tak sa nám ozvite telefonicky: 0911 225 799, 037/7419 162 alebo emailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a dajte nám vedieť, že plánujete prísť. Vstup na podujatie je zdarma. 

Pripomíname, že od septembra sa mení cenník krajskej knižnice, ak ešte nie ste našimi čitateľmi, na mieste tak môžete využiť možnosť predregistrácie ešte stále za aktuálne ceny.

Dátum a čas: 16. 7. 2024 o 8.30 hod.
Miesto: CHKO Ponitrie, Samova ulica 3
Vstup: zdarma