Súťaž o vstupenky do Starého divadla Karola Spišáka v Nitre

Po prvýkrát vám vďaka spolupráci so Starým divadlom Karola Spišáka v Nitre ponúkame súťaž o dve vstupenky na divadelné predstavenie najlepších bábkarov na Slovensku.

Zapojiť sa do súťaže je celkom ľahké a ešte sa s deťmi aj zahráte. V pobočke na Klokočine (Jurkovičova 25) a na úseku pre deti a mládež v hlavnej budove knižnice (Fraňa Mojtu 18) sme pre vás pripravili zábavnú tajničku. Podrobnosti nájdete na mieste.

Na 19. mája si plány nerobte. V tento deň budete možno práve vy sedieť v divadle na predstavení HLAVA V HLAVE, ktoré vzniklo na základe rovnomennej knižnej predlohy českých autorov Davida Böhma a Ondřeja Buddeusa.

Interaktívna, zábavno-náučná prednáška vám predstaví najstaršiu a zároveň najmladšiu vednú disciplínu - hlavológiu. Vďaka hlavám predsa vidíme, počujeme, cítime, jeme, snívame a myslíme, preto si zaslúžia našu pozornosť.

Želáme (aj vašim hlavám) veľa šťastia pri súťažení.

Súťaž trvá od 23. do 30. apríla 2024 v pobočke na Klokočine a v hlavnej budove knižnice na úseku literatúry pre deti a mládež.